Akademie
kariérního managementu
5měsíční program pro kouče, HR specialisty, vedoucí týmů a manažery od předních odborníků v kariérovém poradenství, personalistice, marketingu a podnikání
This is a course for marketers, creators, and business owners. It will give you basic knowledges in internet marketing and will help you to control main business processes.
5 prezenčních modulů v průběhu 5 měsíců studia ukončeného zkouškou a osvědčením
12 praktických webinářů od expertů v kariérním poradenství, personalistice, marketingu a financích
Studium, praxe, supervize, první klienti a hotový koncept úspěšné činnosti v rámci jednoho kurzu, sdílení zkušeností s experty v uzavřené FB skupině
Ing. Kateřina Málková
organizátorka kurzu, zakladatelka projektu Smart Course, kariérové poradenství pro mládež
Max Koisu is an e-marketing specialist with 10 years experience. He graduated from London business academy in 1990. He got his first big project he in 1989 from Melivase&Co by winning an academy competition. Since then Max was working with lots of companies like Pixels, DD agency, Sarua. Nowadays he is a leading marketer in LMao company.
Kariérní management není "jen" o tom pomoci člověku najít si dobrou práci v momentě, kdy se ocitá na křižovatce a neví přesně kam směřovat dál. Je to nový a perspektivní obor poradenství, který v následujících 10 letech bude hrát velmi důležitou roli v rozvoji lidí a firem. Kariérový poradce

What is the result?

You will be good and better in planning your business promotion politics, learn to create effective content and write for SEO, use analytics and make AB tests, create landing pages and learn copywriting
Více o různých možnostech účasti v programu
Zpět na výběr modulů

12 odborných webinářů

od 12 předních odborníků z oblasti kariérového poradenství, lidských zdrojů, rozvoje osobnosti, marketingu, ochrany osobních údajů.
1. Režisérem vlastního života
středa 16. ledna 2019, 18:30 - 19:30

Expert: Helena Košťálová, EKS
lektorka I. bloku programu
2. Osobní brand kariérového poradce
středa 30. ledna 2019, 18:30 - 19:30

Expert: Petra Drahoňovská, Kariérový diJÁř
lektorka IV. bloku programu
3. Ženy, děti a start podnikání
středa 13. února 2019, 18:30 - 19:30

Expert: Dominika Špačková, Maminkatelky.cz
4. Organizace kariérového poradenství na školách
středa 27. února 2019, 18:30 - 19:30

Expert: Petra Šnepfenbergrová
lektorka II. bloku programu
5. Jak úspěšně změnit zaměstnání a projít hradbou výběrových řízení
6. Linkedin v práci kariérového poradce
středa 13. března 2019, 18:30 - 19:30

Expert: Jana Bártíková, Linked Akademie
7. Personalistika ve firmě s lidskou tváří
středa 27. března 2019, 18:30 - 19:30

Expert: Martina Koláčková
lektorka IV. bloku programu
8. Sladění talentů v týmu
středa 3. dubna 2019, 18:30 - 19:30

Expert: Dorota Madziová, Centrum kompetencí a Spiralis
lektorka IV. bloku programu
9. Diverzita na pracovišti
středa 17. dubna 2019, 18:30 - 19:30

Expert: Valery Senichev, EDUCAMP
lektor III. bloku programu
10. Finanční motivace a kariérní rozvoj
středa 15. května 2019, 18:30 - 19:30

Expert: Marcela Hrubošová, Finance pro radost
lektor V. bloku programu
11. Nástroje online marketingu pro kariérové poradce
středa 29. května 2019, 18:30 - 19:30

Expert: Kateřina Fišerová, projektová manažerka Smart Emailing
12. GDPR pro kariérové poradce
středa 05. června 2019, 18:30 - 19:30

Expert: najdeme pro Vás toho nejlepšího
Marcela Hrubošová, Finance pro radost
Autorka a zakladatelka vzdělávacího konceptu Finance pro radost. Vlastní společnost Finance pro radost s.r.o., která se zabývá vzděláváním v oblasti finanční gramotnosti a podnikatelství. Je business mentorkou pro řadu začínajících podnikatelů a stojí za vznikem řady úspěšných projektů v Čechách a na Slovensku. Je autorkou velmi úspěšné knihy Tahák na úspěšné podnikání. V roce 2018 byla oceněna 2. místem Živnostník roku 2018 za Zlínský kraj. Na podporu finančního vzdělávání a zmírňování chudoby v České republice založila v roce 2016 Nadační fond Kuřátka Pípa, kterému také předsedá.
PhDr. Petra Drahoňovská, Kariérní diJÁř
Specializace: vše kolem pracovního života, kariérový koučink & trénink (B2B & B2C), práce na osobní značce (brandu) a osobní (nejen online) marketing, zen career management - kariérové dovednosti pro třetí tisíciletí, změna kariérní cesty & strategie hledání práce, design kariérových aplikací & projektů & nástrojů... Data, fakta: vice než 1000 hodin individuálního koučinku se zaměřením na pracovní oblast života, 3600 hodin skupinové práce s lidmi, více než 13 let praxe v oblasti rozvoje lidí - ve veřejné správě, ve firmách větších i start-upech, v nezisku i na univerzitách. Jsem autorkou: prvního nástroje pro self career coaching na českém trhu: Kariérový dijÁř (v CZ www.diJAr.cz, v EN www.careerDYARY.com), designového ebooku Recruitment Hacking (v grafické podobě ke stažení na www.nejlepsiCV.cz), SoundCloud (mp3) a YouTube (mp4) kanálu zaměřeného na career management, kariérové poradenství a koučink Odborný background: vzdělávám se kontinuálně - v roce 2016 více jak 160 hod vzdělávání. Např.: ILM Primeast London, UK - business coaching, CHQ švýcarský kurz mapování kompetencí.
Martina Koláčková, Evropská kontaktní skupina (EKS)
12 let zkušeností v oboru, praxe jako personalista v mezinárodní společnosti, spolupráce s vybranými personálními agenturami a nyní jako externí personalista na volné noze, autorka několika elektronických publikací "Krok za krokem k nové práci", "Motivační dopis snadno a rychle", "10 + 8 mýtů o hledání práce"
Helena Košťálová, Evropská kontaktní skupina (EKS)
Vzdělávání se věnuje více než 15 let, její hlavní obor je osobní rozvoj a kariérové poradenství. Původně vystudovala sociální management a marketing, později absolvovala celou řadu aktivit dalšího vzdělávání. Za nejzásadnější považuje distanční studium Stockholmské univerzity, absolvování programu Kariérové poradenství – teorie a praxe, kurz švýcarské metody mapování kompetencí CH-Q, kurz E-kariéra+, Zážitkové kariérové poradenství podle Thomase Dienera, dvouletý výcvik Arteterapie a artefiletika, kurz improvizačního divadla a trénink hodnotitelů assessment centra. Zásadně ji ovlivnily i studijní návštěvy ve Velké Británii a Skandinávii.
Stanislava Stiborová (Mrázková), zakladatelka Podnikání z pláže
Dnes patří mezi TOP5 online podnikatelů v České republice, je zakladatelkou projektu Podnikání z pláže, autorkou stejnojmenné knihy a lektorkou online školy plážového podnikání. Učí lidi nacházet svůj směr a smysl seberealizace, změnit svůj život pozitivním způsobem a používat nástroje online marketingu k pojmenování svých vizí a podnikatelských a životních snů a realizaci konkrétních kroků k jejich uskutečnění.
Jana Bártíková, zakladatelka projektu Získám dobrou práci, Lidé jsou základ a Linked Akademie
Expertka s unikátními zkušenostmi, která v průběhu své 26leté praxe prošla několika řídícími pozicemi ve významných obchodních firmách, vybírala si lidi to týmu bez personálních agentur a zprostředkovatelů, nastavovala strategie a vedla prodejní a poradenské týmy které stavěla fakticky od nuly. Je aktivní lektorkou a koučkou, autorkou několika online kurzů a řady e-booků. Mimo jiné učí, jak ovládnout LinkedIn a vytěžit z něj maximum ve svůj prospěch. Je nadšenou propagátorkou této profesní sociální sítě. Jednotlivcům i firmám předává své know how získané aktivním používáním sítě LinkedIn a učením se od zahraničních expertů.
Tereza Valášková, HR konzultant a kariérový kouč, Průvodce kariérou
Uchazeči o práci si často neuvědomují, jaké dělají při hledání práce chyby. Chybují nejen v sebeprezentaci, ale i v předpokládání toho, co zaměstnavatelé očekávání. Ve své kariéře za 8 let obsadila stovky pozic, absolvovala tisíce telefonátů a stovky pohovorů, assessment center a testů. Tahle práce ji baví, a vždycky ji mrzí, pokud někdo opravdu chce, ale neuspěje. Proto se rozhodla, že bude lidem pomáhat nejprve si dobře vybrat firmu a pozici, a pak uspět ve výběrovém řízení. Je autorkou online kurzů "Jak si najít skvělou práci", "Jak napsat skvělý životopis" a "Jak uspět u pohovoru", přispívá na blog na portálu Jobs.cz.
Petra Šnepfenbergrová
Pedagog s 23letou praxí, výchovná a kariérní poradkyně ve školství, v roce 2018 získala ocenění v soutěži Národní cena kariérového poradenství 2018 za rozsáhlé aktivity kariérového poradenství a zapojení rodičů na gymnáziu Tišnov, kde dlouhá léta působila.
Valery Senichev, EDUCAMP
Spoluzakladatel platformy EDUCAMP, kde sdílí myšlenky, nápady a možnosti zlepšení v oblasti profesního rozvoje, rozhovory se zajímavými osobnostmi, nabízí odborné vzdělávání na téma Diverzity na pracovišti. Je členem Fora European Diversity Management (FEDM) a jedním z autorů evropského vzdělávacího certifikačního programu ECQA Diversity Manager. Působí také jako vedoucí dobrovolnického programu v Centru pro integraci cizinců, kde jsem i projektovým manažerem startupového programu, který propojuje kreativní
projekty cizinců s českými experty.
Mgr. Dorota Madziová, Centrum kompetencí a Spiralis
Od roku 2005 působí jako lektorka v oblasti osobního rozvoje a komunikačních dovedností, věnuje se take interkulturním kompetencím a profesnímu poradenství. Know-how v oblasti kariérového poradenství získala během vlastního certifikačního procesu v Nizozemí a ve Švýcarsku, dále pak během své lektorské praxe a rozvoje konceptu CH-Q v ČR. Je zapojená do více než 20 mezinárodních projektů a spoluzakladatelkou Centra kompetencí, v rámci kterého je také jednou z prvních certifikovaných lektorek metody Mapování kompetencí CH-Q v České republice. V současné době rozšiřuje svou praxi o Přístup orientovaný na řešení, tedy krátkou terapii.
GDPR
Uchazeči o práci si často neuvědomují, jaké dělají při hledání práce chyby. Chybují nejen v sebeprezentaci, ale i v předpokládání toho, co zaměstnavatelé očekávání. Ve své kariéře za 8 let obsadila stovky pozic, absolvovala tisíce telefonátů a stovky pohovorů, assessment center a testů. Tahle práce ji baví, a vždycky ji mrzí, pokud někdo opravdu chce, ale neuspěje. Proto se rozhodla, že bude lidem pomáhat nejprve si dobře vybrat firmu a pozici, a pak uspět ve výběrovém řízení. Je autorkou online kurzů "Jak si najít skvělou práci", "Jak napsat skvělý životopis" a "Jak uspět u pohovoru", přispívá na blog na portálu Jobs.cz.
Kateřina Fišerová, Smart Emailing
Pomáhala rozjet e-mail marketingové strategie desítkám českých firem. Dnes je manažerkou a lídrem značky SmartEmailing, která je jedničkou na českém a slovenském trhu. Propaguje myšlenky efektivního e-mail marketingu jako nástroje pro budování vztahu se zákazníky. Nesnáší SPAM a jako lektorku a spíkra ji můžete potkat na konferencích, seminářích i školeních.
Для того, чтобы Вы были успешными по прохождению этого курса, чтобы все полученные знания нашли свое применение в
Možnosti účasti v programu
1
Chcete získat kvalitní a zároveň praktické znalosti a nastartovat svoji poradenskou činnost bez rizika ztráty času a peněz?
Pak správnou volbou je registrace na celý program. Jeho obsah a lektorské obsazení je jedinečné.

Kromě toho se stanete součástí podporující sítě expertů v oblasti kariérního poradenství, kteří pomohou růst i Vám.

Počet účastníků pro 1. běh programu je omezen, proto neváhejte a přihlaste se hned teď. Pro rezervaci svého místa na programu uhradíte 5 000 Kč. Zbývající kurzovné je splatné ve dvou splátkách:

2. platba - 14 950 Kč splatná do 7. ledna 2019
3. platba - 14 950 Kč splatná do 31. března 2019

Nemusíte si nic pamatovat, všechny pokyny obdržíte hned po registraci, včetně kalendáře všech seminářů a webinářů.

Mimobrněnským účastníkům pomůžeme zajistit příjemné ubytování v apartmánech v centru Brna.
2
Zajímá Vás možnost získat kariérní poradenství zdarma od našich absolventů a posunout se ve své kariéře a životě dál?
Přidejte se do této facebookové skupiny a sledujte zprávy, které tam budeme zveřejňovat. Ale také si můžete objednat účast na jednom nebo několika našich webinářů (přehled najdete ve skupině).

Koho rádi uvidíme v našem programu?

Všechny, kdo se rozhoduje o profesní změně a hledá příležitost pro vlastní podnikání v poradenství
Our work in this practice area includes:
 • litigation
 • research and legal opinions
 • peaceful settlements
Praktikující kouče, psychology, poradce
This service includes:
 • corporate finance
 • regulatory issues and compliance
 • bonds
 • derivatives
 • offering and listing of securities
 • UCITs and non-UCITs funds
 • financial restructuring
 • project finance
Manažery a HR specialisty
This service includes:
 • choice of corporate form
 • start-up companies
 • corporate governance
 • corporate ownership and management
 • shareholder agreements
 • reorganizations
 • joint ventures
 • drafting shareholder agreements
 • legal expertise of commercial agreements
Rodiče na mateřské dovolené a další zájemce o podporu při hledání svého profesního směřování

Co získáte absolvováním
tohoto unikátního programu?

Pochopíte svoji profesní motivaci a cíle, získáte kompletní návod na to, jak se stát kariérovým poradcem, v kariérovém poradenství najdete takovou specializaci, která vás osloví nejvíce, vytvoříte si jasnou představu a plán svého rozvoje jako profesionála uvnitř firmy nebo v roli externího poradce, v neposlední řadě se naučíte prodávat svoje služby
Metodologii a systém
Osvědčení o absolvování kompletního kurzu. Balíček dárků od našich expertů a partnerů, které výrazně usnadní vaši cestu do poradenství.
Praxi a sebedůvěru
Silnou skupinu podpory od našich expertů, přehled různých stylů práce a zaměření, nástrojů a pomůcek pro kariérové poradce a v neposlední řadě možnost aplikovat získávané znalostí v práci se skutečnými klienty.
Osobní brand a podpora prodeje
Naučíte se nabízet svoje služby, zapracujete na osobním brandu a motivaci, stanovíte si adekvátní cenu a určíte svoji cílovou skupinu. Klienti začnou Vás oslovovat sami.
Odborní partneři Akademie kariérního vzdělávání
Naši mediální partneři a podporovatelé
Click to order
Cart
VAŠE OBJEDNÁVKA
Total: 
V tuto chvíli e-knihy je možné uhradit pouze bankovním převodem.

Máte-li e-mailovou schránku na Seznamu nebo v Gmailu, zkontrolujte prosím složky "Hromadné" nebo "Promo", nebo v nové verzi Gmailu - složky "Aktualizace" nebo "Promoakce"
Jméno
Příjmení
Společnost
Váš e-mail
Telefonní číslo
Webináře
Sdílejte tento program s těmi, kdo hledá příležitost

Máte dotazy k programu?
Potřebujete vědět více?
Napište nám

Organizátor programu
Akademie kariérového vzdělávání

Ing. Kateřina Málková | Smart Course
IČ: 76450180
volba/a/smart-course.cz
(+420) 732 244 333