LETNÍ ZÁŽITKOVÝ PROGRAM v BRNĚ

SMART MĚSTO

JE TI MEZI 15 A 19?
ZŮSTÁVÁŠ VE MĚSTĚ?
PŘEMÝŠLÍŠ JAK SMYSLUPLNĚ TRÁVIT ČAS?
PAK TENTO PROGRAM JE ZARUČENĚ PRO TEBE
Write Close
Close
Zajímá Tě program, ale ještě se rozhoduješ? Zůstaňme v kontaktu!
Chceš pochopit, kdo ve skutečnosti jsi a kam se ubírá tvoje cesta? Hledáš svůj budoucí profesní směr?
Zkonstruujeme ideální prostředí, ve kterém se mohou projevit tvé schopnosti a nadání.
Poznávání infrastruktury města využijeme k projektování své vlastní budoucnosti.
Budeme si všímat prospěšných změn a míst, které naopak ty změny potřebují. Staneme se architekty a budeme navrhovat nápravu a modernizaci, zkrášlovat a zútulňovat.
Budeme zkoumat, co nás baví, co nám jde a co bychom chtěli dělat až opustíme školní lavice.
Prozradím, že mimo jiné budeme používat metody společnosti LEGO pro vytvoření úspěšných byznys strategií.
Propojíme podnikatelské zkušenosti, zážitkovou pedagogiku, profesní orientaci a futurologii.
PROGRAM
V průběhu tří dnů se budeme věnovat projektu zlepšení města, který společně vybereme. Od samotného počátku vzniku nápadu k jeho naplánování a realizaci. Projdeme všemi etapami, kterými prochází start-up na příkladu naší modelové situace. Bude to zábavné, poučné a inspirující.
1. DEN
Průzkum, hypotézy, zdroje
Prozkoumáme "terén", navrhneme oblasti zlepšení, které nás budou zajímat. Budeme diskutovat a vybereme si jedno téma. Vyrazíme do města, abychom zajistili informace, které potřebujeme, a získali inspiraci.
2. DEN
Lean Canvas projektu
Projdeme etapami, kterými prochází start-up, začínající firma dříve, než se začne cokoli realizovat. Dáme dohromady tým, rozdělíme si role, zajistíme zdroje, pochopíme, pro koho náš projekt má hodnotu. Přesvědčíme se o tom, že podnikavost není "pouze" pro podnikatele.
3. DEN
Realizace a prezentace
Navrhneme projekt - funkční, kreativní, společný. Vytvoříme maketu z materiálů, které si vybereme. Vytvoříme jeho příběh a naučíme se ho prezentovat.
Strávíš tři nezapomenutelné dny, poznáš sám sebe a nové přátele, najdeš novou inspiraci a získáš náboj pozitivní energie.
Důležité informace
Vaše místo vám rezervuji po odeslání závazné objednávky a uhrazení kurzovného. Společně s výzvou k úhradě obdržíte Souhlas zákonného zástupce s účastí v programu, který předáte vedoucí před zahájením 1. dne.

Základní pravidla vychází ze zdravého rozumu a vzájemné úcty. Na společných pravidlech se domluvíme na místě. V rámci programu bude zajištěné občerstvení v průběhu dne a pitný režim. Na oběd si vždy zajdeme ve městě. Pokud máte speciální stravovací návyky a požadavky, poznačte to v přihlášce k programu.

Čas budeme trávit ve městě na konkrétním místě, které teď pečlivě vybírám, a také budeme zkoumat město a poznávat ho a sebe, tak, jak ho a sebe neznáme.

V ceně programu jsou materiály, stravování, pojištění, pronájem prostor a tvořivé pomůcky, které budeme používat. V ceně není vstupné na výstavy, prohlídky apod., které si můžeme společně naplánovat.

V případě, že se z jakýchkoli důvodů nebudete moci zúčastnit programu ve vybraném termínu, máte právo:
- od smlouvy odstoupit (viz. storno podmínky)
- přidat se k jiné skupině v jiném termínu, nebo se zúčastnit programu #VOLBA.

Před odesláním objednávky si prosím přečtěte úplné znění Podmínek poskytnutí služby.
Úvodní foto: FreeVectors
Made on
Tilda