Dvoudenní program pro všechny, kdo hledá pracovní změnu

#milujcoděláš

"Ráno bylo jednoduše úžasné, kvůli tomu stálo za to se probouzet. A vůbec rád se probouzím; i když usínám také rád. I to, i druhé se podobá návratu z cest, přičemž v obou případech přesně víš, že nakonec jsi doma, a zkus se vyznat, kdy je to pravda a kdy sebeklam. Ačkoli osobně upřednostňuji se nevyznávat, ale jen se prostě radovat."

Maks Frye "Tuburská hra"
Jaká jsou Vaše rána?
Zvažujete změnu v zaměstnání nebo oboru činnosti?
Přehodnocujete svůj dosavadní pracovní život?
Hledáte svůj vlastní směr podnikání?
Hledáte smysl v práci, kterou děláte?
PROZKOUMEJTE SVÉ SKUTEČNÉ MOŽNOSTI

V PROGRAMU #milujcoděláš

Čím jsme starší, zkušenější, zatíženější každodenní zodpovědností za své firmy, za své rodiny, tím vážněji bereme všechno do čeho se pouštíme, tím standardnější, logičtější jsou naše postupy. Vytrácí se lehkost a svým způsobem i hravost, s kterou jsme se vrhali do různých činností, když jsme byli mladší, s kterou jsme kdysi začínali pracovat. Méně energie a více zkušeností vede k tomu, že se často smiřujeme se současnou situací, děláme kompromisy, které se podepisují na našem zdraví a jednoduše nevidíme jiné možnosti.

Přitom každý z nás je středobodem toho vesmíru, ve kterém žije, je vysílačem, který svoji práci, nebo celkově svůj život vylaďuje na určitou frekvenci. A právě tato frekvence má velký vliv na to, jak se nám daří, s jakými lidmi se setkáváme, jaké konflikty řešíme, jakých úspěchů dosahujeme.

Za roky své praxe jsem se mnohokrát přesvědčila o tom, že můžeme koupit nejmodernější stroje, můžeme vybavit zasedačku roku, ale nikdo nemůže koupit naši vnitřní motivaci a občas my sami ji velmi dobře umíme na nějaký čas umlčet. Z dlouhodobého hlediska se to nevyplatí. V dospělosti není prostor pro lehkovážná rozhodnutí, uvidět a zvážit si existující možnosti je velmi důležité.

NALEZNETE ODVAHU KE ZMĚNĚ
Čím později přichází pocit, že je potřeba něco změnit, tím obtížněji je udělat první krok. Pro člověka, který se již stal profesionálem ve svém oboru, byť jej jeho práce přestala naplňovat, vydat se do nových neznámých vod není vůbec jednoduché. Proto velký problém s mnoha neznámými je potřeba rozdělit na několik menších částí, které dokážete objektivně uchopit a vyřešit.
UVĚDOMÍTE SI SVÉ SCHOPNOSTI, ZKUŠENOSTI A TALENTY
Zkoumání a analýza Zdrojů - znalostí, návyků a kompetencí, zkušeností, materiálních a nemateriálních aktiv - je dalším důležitým krokem. Zpravidla si lidé uvědomují jen jejich malou část. Mnoho aktiv si nepamatují nebo netuší, že je mohou jako aktiva využít. Mnohé návyky a znalosti vůbec neberou v potaz.
PROZKOUMÁTE REÁLNÉ MOŽNOSTI
Odhalení a vyjmenování existujících variant profesního rozvoje je dalším krokem na cestě k pracovní změně. Následuje analýza možností a omezení odpovídajících každé z pojmenovaných variant a výběr konkrétního směru. Nejdůležitějším na této etapě je pochopení svých motivů, uvědomění si vlivu vnitřních motivačních faktorů na úspěšnost v práci a na životní spokojenost.
VYTVOŘÍTE DLOUHODOBÝ KARIÉRNÍ PLÁN A PODNIKNETE KONKRÉTNÍ KROKY K REALIZACI
Uvědomělá, logická, správně načasovaná posloupnost kroků vedoucích k pracovní změně, smysluplnějšímu využití volného času a životní energie, dává člověku pocit jistoty, snižuje rizika zbytečných ztrát a mnohonásobně zvyšuje šance nalezení pracovního místa (nebo směru podnikání), pracovní náplně a pracovního kolektivu, který odpovídá vaším konkrétním představám, potřebám se rozvíjet a vnímat svoji vlastní hodnotu. Vytvoření kariérového portfólia je Vaší dlouhodobou investicí do sebe sama.
CÍLEM JE HARMONIE MEZI TÍM, CO DĚLÁTE, A TÍM, KDO JSTE
Vnějšími výsledky nastartované změny může být změna profese (oboru), pracovního místa, přístupu ve stávajícím zaměstnání. Vnitřní změnou je harmonie mezi tím, co děláte, a tím, kdo jste. Důležitá rozhodnutí ve Vašem životě budete činit s větší lehkostí a jistotou. Odměnou Vám bude životní spokojenost, emoční stabilita, nový pohled na svět a pochopení svých skutečných hodnot.
VYBERTE SI KROK, KTERÝM NASTARTUJETE ZMĚNU
TERMÍNY
so 19. - ne 20. srpna 2017
9:00 - 16:00, BRNO

Program začíná online konzultací, která je nezávazná a zdarma.
Tréninky probíhají v Brně, konkrétní místo bude upřesněno po přihlášení.
Na trénink navazuje společná konzultace a následný individuální plán
Konzultace #ONLINE
  • Nezávazná vstupní konzultace (60 min., online)
  • Určíme výchozí stavu, Vaše očekávání a cíle.
  • Odpovím na otázky, které se týkají tréninku a způsobů práce.
  • (Standardní sazba jednorázové konzultace je 2 000 Kč / 1 hod. vč. analýzy a doporučení)
Zdarma
REZERVOVAT TERMÍN
Plán #ZMĚNA
  • 6 konzultací (3 osobních, 3 online) - celkem 6 hod.
  • Výsledkem je vytvoření individuálního kariérního portfólia.
  • Podmínkou je absolvování tréninku #KARIÉRA
+ 5 600 Kč
MÁM ZÁJEM
Metodika a obsah
Promyšlený, ucelený, kvalitní a ověřený koncept tréninku vychází z tradičních a moderních poznatků vývojové psychologie, zážitkové pedagogiky, sociální psychologie a podnikatelské praxe. Trénink je veden jako proces facilitace, v roli trenéra jsem průvodcem a mentorem. Tréninkovým programem v partnerské síti Smart Course prošlo již více jak 4000 účastníků různého věku.
Velikost skupiny
Maximální velikost skupiny je 10 účastníků. Menší skupina poskytuje více prostoru, respektuje osobní tempo a výchozí situaci každého účastníka, umožňuje individuální přístup a ověření výsledků všech úkolů a tréninku jako celku. V rámci tréninku se setkáte s postupy, které jsou jasně zaměřené na hledání pracovní identity.
S čím se setkáte
Používám různé postupy arteterapie, storytellingu, asociativní a metaforické pomůcky, metody učení se praxí a plně respektuji individuální pohled na svět každého účastníka.
Darujte kurz
Často krok k pozitivní pracovní změně vede
přes doporučení nejbližších nebo spolupracovníků.
Zaplatíte 3 700 Kč. Certifikát má platnost 3 měsíce. Obdarovaný se může zúčastnit programu v nejbližším termínu, nebo kdykoli, kdy mu to bude vyhovovat více. Certifikát je přenosný, tj. pokud by obdarovaný nemohl nebo se nechtěl zúčastnit programu, může ho předat někomu jinému. Ochrana osobních údajů se řídí pravidly zveřejněnými na webových stránkách. Zakoupené certifikáty nejsou refundovatelné. Objednáním certifikátu souhlasíte s uvedenými podmínkami.
Přihláška na trénink
Trénink #KARIÉRA
trénink 19.-20. června 2017, 9:00 - 16:00,
Brno, místo bude upřesněno
Kurzovné 4 300 Kč. Necítíte se na práci ve skupině? Domluvíme se na celodenní individuální konzultaci.

Odesláním přihlášky souhlasíte s obchodními podmínkami a se zpracováním osobních údajů v rozsahu nezbytném pro provedení tréninku. Přihláška se stává závaznou po uhrazení kurzovného.
Přihláška na trénink
Vědomá pracovní změna
trénink a balíček individuálních konzultací
trénink 19.-20. srpna 2017, 9:00 - 16:00,
Brno, místo bude upřesněno
Kurzovné 9 900 Kč

Odesláním přihlášky souhlasíte s obchodními podmínkami a se zpracováním osobních údajů v rozsahu nezbytném pro provedení tréninku. Přihláška se stává závaznou po uhrazení kurzovného.
Přihláška
Vědomá pracovní změna
nezávazná Skype konzultace
ZDARMA

Odesláním přihlášky souhlasíte s obchodními podmínkami a se zpracováním osobních údajů dle pravidel uvedených na těchto stránkách.
Made on
Tilda