4 kroky k volbě aktuální profese

Jak si vybírat povolání ve světě, který se neustále mění?
Podle kterých kritérií rozhodovat o dalším studiu?
Jak pochopit, že Tvoje volba je správná?
Volba povolání a školy vyvolává velké množství otázek. Variant jak přistupovat k výběru budoucí profese je nespočet. Určit, které povolání se Ti hodí, nemusí být složité. Tato kniha "4 kroky k volbě aktuální profese" vznikla proto, aby Ti pomohla velký úkol výběru vhodného profesního směru rozdělit na několik srozumitelných etap. V tomto e-book je soustředěna zkušenost více než 4 tisíc absolventů kurzů volby povolání Smart Course. Využij tyto rady pro svůj úspěšný životní start.
Vždy se řídíme zásadami o ochraně osobních údajů. Kniha je ve formátu PDF.
Následuj své zájmy. Je velká pravděpodobnost, že dosáhneš úspěchu a spokojenosti právě v oblastech, které Tebe zajímají. Zájmy jsou odrazem Tvých schopností. Svět se hodně proměňuje. Dnes již neexistuje pojem kariéra jako jedna profese na celý život. Kariéra právníka nebo ekonoma? Prodlužuje se délka života, zvyšuje se jeho kvalita, v průběhu života můžeš prožít 3, 4, 5 a možná i více kariér. Je možné se stát biologem, zároveň programátorem, marketingovým odborníkem a novinářem.

Pokud to člověka činí úspěšným a šťastným, pak je to správně. V našem prostředí mnoha možností je důležité naučit se soustředit svoji pozornost na to podstatné. Tento e-book Ti poslouží jako výborný pomocník pro ujasnění směru, kterým se vydáš ve studijním a pak i v pracovním životě.
4 KROKY K VOLBĚ AKTUÁLNÍ PROFESE
V této knize najdeš ověřenou v praxi posloupnost kroků, díky kterým dokážeš si vytvořit seznam oborů, které se Ti hodí nejvíce, získáš více informací o každém z nich a učiníš vědomé rozhodnutí. I kdybys napoprvé nedospěl/-a ke konkrétní profesi, naučíš se velmi důležitému algoritmu překonání nejistoty, propojování informací a stanovení cílů, který je základem pro úspěch v práci i v životě.

Volba povolání by měla být dobře promýšlená. Proces volby (franc. orientation vychází z lat. orientis - východ, východisko) se skládá z několika etap:
  1. Určení své výchozí pozice.
  2. Schopnost se zorientovat v okolním prostředí.
  3. Výběr směru určeného zájmy a schopnostmi.

Tento e-book Ti pomůže systematizovat informace a podniknout potřebné kroky ve správném pořadí.
STÁHNOUT E-BOOK ZDARMA
Jmenuji se Katěrina Málková. Můj pracovní příběh začal před 20 lety. Vedla jsem vlastní rodinnou firmu v oboru stavebnictví, působila jsem jako konzultant pro malé firmy, jako mentor pro IT start-upy v projektu Czech Invest, strávila jsem zajímavý rok s vývojáři mobilních aplikací, jeden technologický start-up - vytvoření firemní sociální sítě - jsem přímo řídila. Dnes patřím k průkopníkům inovativního přístupu k volbě povolání, který vyplývá ze současného proměnlivého prostředí. Věřím, že každý člověk má svůj osobní příběh. Mým cílem je podpořit jeho čtivost.

© 2017 Všechna práva jsou vyhrazena. Ing. Katěrina Málková, oficiální partner Smart Course, IČ:76450180
Zadejte e-mail, na který Vám přijdou instrukce ke stažení e-booku zdarma. Kniha je ve formátu PDF.
Made on
Tilda